Skuteczne rozklejanie plakatów we Wrocławiu

Profesjonalne plakatowanie, kolportaż i słupy ogłoszeniowe

You are here: Home - plakaty a social media - Plakatowanie lepsze od Facebooka?


Masz pytania do nas? Napisz na nasz e-mail: biuro@plakatowaniewroclaw.pl

Plakatowanie lepsze od Facebooka?

Wydaje nam się, że Facebook oraz cała reszta mediów społecznościowych jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców – rodzajem reklamy, która dociera do każdego, w każdym wieku i w każdym miejscu na świecie. Trzeba jednak brać pod uwagę fakt, że bardziej wartościowi będą dla nas klienci z rynku lokalnego niż ci oddaleni o setki tysięcy kilometrów. Jeśli chcesz skutecznej reklamy, działającej i radzącej sobie doskonale z rynkiem lokalnym, zamów plakatowanie.

Dlaczego plakatowanie jest lepsze od Internetu?

Przede wszystkim wszystkie pojawiające się nam reklamy lotem błyskawicy wyłączamy, żeby na nie niekoniecznie musieć patrzeć i dostać się jak najszybciej do upragnionych treści. Rozklejanie plakatów we Wrocławiu czy słupy reklamowe we Wrocławiu dają zupełnie inny efekt – stoją na ulicy, każdy więc chcąc nie chcąc, musi obok nich przejść, a przechodząc – zawsze, mimowolnie, patrzy, a patrząc, zapamiętuje. Pamięć natomiast zawsze przypomina omijanych reklamach, kiedy przychodzi potrzeba zdobycia podobnej usługi czy produktu do tego pochodzącego reklamy. Rynek lokalny jest również zdecydowanie wdzięczniejszy, ponieważ gwarantuje klientów z krwi i kości, którzy tu i teraz potrzebują konkretnych rzeczy czy usług.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie?

Samo plakatowanie to najczęściej nie wszystko – działając na rynku lokalnym można również roznosić ulotki i wieszać plakaty w szkołach – podstawówkach, liceach, a nawet na uczelniach wyższych czy akademikach, czyli wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni odbiorcy dla naszej oferty.